Gra Wirus — co warto o niej wiedzieć?

beata

Gra Wirus cieszy się olbrzymią popularnością i renomą nie tylko wśród dzieci, ale również wśród dorosłych. Jest ona świetnym patentem na przyjemne spędzanie czasu w warunkach domowych. Jej świetne recenzje wynikają nie tylko z faktu, że jest ona niezwykle emocjonująca, ale również z powodu, że jej zasady są relatywnie proste. 

Gra Wirus – na czym polega?

 Wirus gra to doskonały wybór dla osób, które uwielbiają kreatywne i niestandardowe zabawy. Produkt ten jest bowiem o wiele atrakcyjniejszy od standardowych planszówek i nie nudzi się po kilku rozgrywkach. Sama gra polega przede wszystkim na tym, że zawodnicy muszą zbudować ludzkie ciało i obronić je przed niechcianym zainfekowaniem albo kradzieżą organów. Co istotne, czas gry może przyjmować różne wartości, albowiem niekiedy rozgrywka trwa 5 minut, a niekiedy pół godziny. Oznacza to, że gra ta jest niezwykle nieprzewidywalna, a jej scenariusze zawsze są mocno zróżnicowane. Gra ta kapitalnie sprawdza się u wszystkich dzieci, które są zafascynowane ludzkim organizmem. Dzięki jej zastosowaniu najmłodsi mogą zdobywać przydatną wiedzę na temat szeroko pojętych infekcji oraz chorób, a ochrona ciała przed niechcianymi czynnikami zewnętrznymi sprawia, że najmłodsi w mgnieniu oka zakochują się w tym produkcie. 

Zasady gry Wirus

 Zasady gry Wirus są względnie proste, co oznacza, że nie ma konieczności tracenia dużej ilości czasu na zrozumienie reguł. Rozgrywka rozpoczyna się od tego, że każdy z graczy otrzymuje po trzy karty. Podczas swojego ruchu zawodnik może wymienić kartę, ale również zagrać ją na siebie lub na karty rywala. Za pomocą kart specjalnych gracze mogą stosować szeroko pojęte chwyty, dzięki którym szybciej będą mogli pokonać swoich przeciwników. Dzięki kartom specjalnym gracze mają możliwość kradnięcia, zarażania oraz wymieniania poszczególnych części ciała. Celem gry jest jak najszybsze skompletowanie czterech zdrowych organów. Gracz, który zrobi to jako pierwszy, wygrywa rozgrywkę. 

Co wchodzi w skład gry Wirus?

 W skład gry Wirus wchodzą przede wszystkim specjalne karty. Są one podstawowym elementem rozgrywki, a ich liczebność wynosi 68. W opakowaniu znajduje się także instrukcja, która klarownie i przejrzyście wyjaśnia ewentualne wątpliwości dotyczące gry. Produkt ten jest przeznaczony dla dzieci, których wiek wynosi co najmniej 5 lat. Co ważne, zabawa ta świetnie sprawdza się nie tylko u najmłodszych, ale również u starszych, dzięki czemu jest ona świetnym patentem na atrakcyjne spędzenie wolnego czasu. W grę Wirus mogą grać co najmniej 2, a maksymalnie 6 osób. Została ona wydana w 2017 roku, co oznacza, że jest względnie nowym produktem na rynku, a jej wydawnictwem jest Trefl. 

Gra Wirus – czy warto kupić?

 Jeżeli szukasz ciekawej i emocjonującej gry, która nie znudzi się po kilku partiach, to Wirus powinien być strzałem w dziesiątkę. Jest to produkt stworzony z myślą o osobach, którym zależy na znalezieniu gry trzymającej w napięciu i zapewniającej niezapomniane przeżycia. Spektrum jej walorów jest bardzo szerokie, albowiem wyróżnia się ona nie tylko atrakcyjną ceną, ale również prostymi regułami. Dzięki jej zastosowaniu branża medyczna stanie się dla dzieci o wiele atrakcyjniejsza i zaciekawią się one budową ludzkiego organizmu. Postawienie na ten produkt jest więc fantastycznym wyborem dla wszystkich rodziców, którzy szukają kreatywnego prezentu dla swojej pociechy. Produkt ten ma na tyle długą listę zalet, że z pewnością trafi w gusta nawet szczególnie wymagających konsumentów. Więcej informacji o tym przedmiocie można znaleźć na stronie: https://www.eduksiegarnia.pl/wirus-gra-karciana